Podpisanie umowy na remont ulic

18 października 2023r., Burmistrz Miasta Jarosław Siekierko podpisał umowę na remont dwóch ulic w mieście, ulicy 1000-lecia i ulicy Żwirki i Wigury, tj. od Ronda Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do ulicy Warszawskiej (z pominięciem odcinka przy dworcu PKS).  Wykonawcą robót budowalnych jest Konsorcjum firm: Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. ul. 1 Maja 6, 18-200 Wysokie Mazowieckie jako lider konsorcjum oraz Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid CZYSTOŚĆ Sp. Jawna, Sławkowska 22, 05-200 Wołomin – partner konsorcjum.

Wartość kontraktu  brutto 1 716 379,48 zł., z czego 842 367,55 zł brutto, to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 Zakres robót, które realizowane będą w ciągu 10 miesięcy od podpisania umowy obejmuje: frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej grubości 5 cm, ułożenie z siatki z kordu stalowego, na nośniku z włókniny polietylowej, wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – asfaltowej oraz oznakowanie poziome.

Inwestycja będzie wykonana w 2024 roku.

Views: 57

Scroll to Top